SMS KREDYTY

czyli Twój przewodnik po chwilówkach

Tagi: kredyty, pożyczki, banki, oszczędności, kredyt bankowy, gotówka

Kiedy złożyć wniosek o pożyczkę w banku?

Doradca Kredytowy

Pożyczki gotówkowe to dobry sposób na finansowanie niespodziewanych, lecz pilnych kosztów. Mimo to zanim weźmiemy taki kredyt warto uświadomić sobie, że jest on związany z dość sporymi wydatkami. Oprocentowanie pożyczek gotówkowych pomimo iż jest na najniższym poziomie od kilku lat to nadal jest spore. Decydując się na kredyt bankowy z dłuższym okresem spłaty będziemy zmuszeni oddać nawet kilka razy więcej niż pożyczyliśmy. Dlatego musimy to robić dopiero gdy nie mamy innego wyjścia.

Zanim weźmiemy pożyczkę bankową powinniśmy szukać pieniędzy gdzieś indziej, na przykład u znajomych. Pożyczka u rodziny ma tą zaletę, że jesteśmy zmuszeni oddać dokładnie tyle ile pożyczyliśmy. Jest to więc całkiem bezpłatna forma pożyczki, ale niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić. Gdy nikt z znajomych nie pożyczy nam gotówki prawdopodobnie zostaniemy zmuszeni udać się do banku.

Doradca Kredytowy

Gdy jednak nie widzisz innej opcji od zaciągnięcia pożyczki to polecam Ci kredyt Optima. Serwis: http://pozabankowiec.pl/370/tanie-swieta-pozyczka-poza-bankiem-oferta-optima-pozyczki/ zawiera wszystkie informacje jakie potrzebujesz o tym kredycie.

Powinniśmy także przemyśleć czy faktycznie potrzebujemy pożyczki. Gdy wydatek nie jest pilny o wiele lepiej zaczekać kilka miesięcy i przez ten czas odłożyć odrobinę gotówki. Jest to dużo lepsze rozwiązanie, lecz tak samo jak z pożyczką od rodziny, nie za każdym razem jest to możliwe.

Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach.

Gene Hill