SMS KREDYTY

czyli Twój przewodnik po chwilówkach

Tagi: pożyczka, oszczędności, dług, środki finansowe, banki, przyszłość

Zagwarantuj sobie przyszłość materialną jeszcze dzisiaj

Pożyczki

Każdy z nas marzy o bogactwie, ale jedynie nieliczni zdają sobie sprawę, że ich przyszłość finansowa jest zależne od aktualnych wyborów. Jeśli chcemy w przyszłości polepszyć własne warunki finansowe to nie powinniśmy tego przekładać na jutro tylko powinniśmy zająć się tym natychmiast. Zadbanie o swoją przyszłość finansową nie jest tak trudne jak wydaje się na pierwszy rzut oka, wystarczy, że będziemy przestrzegać pewnych zasad, które omówię w dzisiejszym artykule.

Wcześniej wspomniane zasady polegają głównie na oszczędnościach i unikaniu kredytów z oprocentowaniem. Mimo wszystko w aktualnych czasach niezwykle modne stało się życie na kredyt. Wszyscy chcemy żyć ponad swoim stanem, a ogromna oferta kredytów różnych instytucji finansowych umożliwia to, więc wiele osób decyduje się na finansowanie drogich zakupów pożyczkami gotówkowymi zamiast zaoszczędzić gotówkę oraz robić zakupy dopiero gdy będziemy posiadali wystarczającą ilość gotówki.

Pożyczki

Jednak pożyczki nie są tak doskonałe jak w reklamach banków. Najważniejsze żeby zapamiętać, że kredyty w rzeczywistości nic nam nie dają, a wyłącznie podnoszą cenę dóbr, które kupujemy. Choć dzięki nim jesteśmy w stanie te dobra zakupić dużo szybciej niż jeślibyśmy korzystali jedynie z zaoszczędzonych pieniędzy. Jeśli zdołamy przezwyciężyć chęć szybkiego posiadania i zamiast zaciągać niezliczone kredyty bankowe będziemy oszczędzać to już po kilku latach odczujemy ogromną poprawę naszych finansów.

Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach.

Gene Hill