SMS KREDYTY

czyli Twój przewodnik po chwilówkach

Tagi: debet, rachunek bankowy, kredyt gotówkowy, pożyczki, oprocentowanie, zadłużenie

Magia debetu na koncie osobistym

Pożyczki

Kredyty gotówkowe to idealny sposób na zakup luksusowych produktów lub zagwarantowanie sobie płynności finansowej w czasie miesięcy bez dochodu. Jednak częste wnioskowanie o pożyczkę gotówkową jest dość niewygodne, gdyż jest związane z koniecznością wizyt w banku i za każdym razem podpisywania umów. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest możliwość debetu na rachunku bankowym.

Debet na rachunku bankowym daje nam możliwość skorzystania z gotówki, której nie posiadamy, czyli teoretycznie debet działa jak kredyt. Różnica polega na tym, że po zapasowe pieniądze możemy sięgnąć w dowolnym czasie bez potrzeby wizyty w placówce banku i oczekiwania na decyzję o kredycie. Wystarczy raz podpisać umowę o debet na bankowym i będziemy {mogli z niego korzystać przez wiele lat.

Pożyczki

Oczywiście debet na rachunku bankowym ma także inne plusy. Najistotniejszą zaletą jest nieduże oprocentowanie takiego kredytu. Dzięki czemu koszt pożyczki w postaci debetu jest o wiele mniejszy niż koszt tradycyjnego kredytu gotówkowego. Zaletą jest też brak konieczności spłaty takiego zadłużenia w każdym miesiącu. Jest to równoznaczne z tym, że możemy dzisiaj zadłużyć się, a spłacić ten dług dopiero za kilkanaście miesięcy.

Oczywiście debet na koncie bankowym nie wszystkim będzie odpowiadał. Takim osobom polecam pożyczkę Bocian: bocian pożyczki oponie

Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach.

Gene Hill