SMS KREDYTY

czyli Twój przewodnik po chwilówkach

Tagi: pożyczki, kredyt, sms, gotówka

Kredyty SMS

Pieniądze

Pożyczki poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, z tego powodu postaram się je opisać w tej kategorii, aby już dłużej nie były dla was wielką niewiadomą. Największą zaletą przedstawionych pożyczek jest niezwykła łatwość ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka wiadomości SMS i gotówka znajdzie się na naszym koncie osobistym. Niestety kilkadziesiąt miesięcy temu kiedy taka forma kredytu wchodziła na rynek cena tego typu pożyczki była niezwykle duża, z tego powodu bardzo dużo osób zraziło się do pożyczki przez SMS.

Należy jednak wiedzieć, że sytuacja ta uległa zmianie i pożyczki SMS posiadają już oprocentowanie podobne do tradycyjnych chwilówek. Możecie się o tym przekonać odwiedzając witrynę www: http://pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie powinniśmy się bać tego typu pożyczek i możemy je wykorzystywać gdy zabraknie nam pieniędzy. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która oferuje takie kredyty powinniśmy zrobić analizę rynku, gdyż różnice w ofertach poszczególnych firm są niezwykle duże.

Pieniądze

Powinniśmy też pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na bardzo krótki okres. Najczęściej na 1 miesiąc. Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach.

Gene Hill