SMS KREDYTY

czyli Twój przewodnik po chwilówkach

Tagi: kredyty, kasa, pożyczka przez sms, SMS, pożyczka

Jakie są ceny kredytów SMS?

Pieniądze z VIA SMS

W ostatnim czasie bardzo często można usłyszeć o pożyczkach SMS. Niestety najczęściej pomijany jest prawdziwy koszt tego typu kredytu, a jest to bardzo istotna informacja dla klientów. W dzisiejszym artykule postaram się omówić ile kosztuje taki kredyt. Informacje czerpałem z witryny: mini credit.

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że cena kredytu w dużej mierze zależy od firmy, która go udziela. Z tego powodu nie będę opierał się na pojedynczej ofercie, lecz na 2 różnych, a dokładniej mówiąc na ofercie: SMS Kredyt i VIA SMS. To powinno uczynić ten poradnik bardziej rzetelnym.

Pieniądze z VIA SMS

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt pożyczki zależy od okresu na jaki pożyczkę bierzemy. Najczęstszym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są koszta kredytu dokładnie na taki czas.

SMS Kredyt ma oprocentowanie o wysokości 25,5 %. Oznacza to, że pożyczając 200 złotych po miesiącu zostaniemy zmuszeni spłacić 251 złotych. Cena kredytu w takiej sytuacji wyniesie 51 złotych.

VIA SMS posiada o wiele niższe oprocentowanie, które wynosi 12,5 %. Czyli pożyczając 200 złotych będziemy musieli oddać 225 złotych, czyli cena pożyczki wyniesie dwadzieścia pięć złotych.

Ktokolwiek wymyślił powiedzenie, że pieniądze nie przynoszą szczęścia, zapomniał o słodkich szczeniaczkach.

Gene Hill